Online bestellen

Weet u zelf al exact welke afsluiters en aandrijvingen nodig zijn in elke fase van uw proces? Dan vindt u de geschikte componenten vast in ons enorme online assortiment.

Advies van experts

Heeft u vragen over de juiste componenten voor uw specifieke toepassing? Profiteer van de expertise van onze VAPO-specialisten: Neem contact op met onze adviseurs.

Pasklare oplossingen

Is een combinatie van onderdelen nodig voor uw specifieke proces? Dan verzorgt onze werkplaats graag ontwerp en maatwerk-assemblage voor plug-&-play installaties.

Alles onder controle met VAPO

Ik wil een adviesgesprek

Voor het nauwkeurig regelen van uw processen heeft u allerlei kranen en kleppen nodig. De meeste van die afsluiters wilt u op afstand kunnen bedienen met een elektrische aandrijving. VAPO heeft 35 jaar ervaring in de wereldwijde markt voor afsluiters en aandrijvingen. U vindt bij ons state-of-the-art kranen, kleppen en aandrijfsystemen voor de beheersing van uw proces: own the flow met VAPO! Bekijk het complete assortiment in onze webshop.

We zijn experts in geautomatiseerde afsluiters, met ruime voorraad en deskundig advies.
 

VAPO voor industrie

Bent u bezig met de revisie van uw installatie en heeft u snel een specifieke kogelkraan, een vlinderklep, ventiel of ander onderdeel nodig? Met ons assortiment van 30.000 onderdelen kunnen we vast aan uw vraag voldoen.

VAPO voor distributie

Bent u installateur of groothandel en wilt u snel een scherpe offerte voor enkele componenten of een gecombineerd onderdeel van een installatie? VAPO komt razendsnel met een passend en aantrekkelijk voorstel.

VAPO voor engineering

Bent u als project engineer of machinebouwer bezig met ontwerp en/of bouw van een compleet nieuwe installatie en op zoek naar een sparring partner die álles weet van afsluiters? Onze vakspecialisten staan voor u klaar.

VAPO voor ú?

Wij zijn ruim 35 jaar actief in de markt voor afsluiters en aandrijvingen. We zouden ook ú graag ondersteunen met topkwaliteit producten, advisering en maatwerk. Mogen we uw vertrouwen verdienen? Neem contact op!

Ontmoet ons team

Dit zijn de mensen die zich elke dag 100% inzetten om u de allerbeste service te verlenen. Wilt u een van hen mailen? Klik op zijn of haar foto.
peter@vapo.nl

Peter Bogte

Directeur

b.wiek@vapo.nl

Bernard Wiek

Technical Sales Manager

astrid@vapo.nl

Astrid Konings

Accounts

remco@vapo.nl

Remco Schelbergen

Sales Engineer

steffie@vapo.nl

Steffie van Eemeren

Sales Engineer

kiki@vapo.nl

Kiki Sum

Teamleider logistiek

magda@vapo.nl

Magda Celer

Bedrijfsbureau

Contact

Contact Us